Nummela

NUMMELA: Nummenselkä 2, 03100 Nummela

Näytä sijainti kartalla

Kulku toimipaikkaan ja parkkipaikat: sijaitsee Nummelan terveyskeskuksen vieressä, metsän reunassa punainen puurakennus. Ajo yläpihalle, jossa parkkipaikat.

Henkilöstö:
Työterveyslääkäri Sami Suomalainen, sami.suomalainen@kutt.fi
Työterveyslääkäri Anton Niukkanen, anton.niukkanen@kutt.fi
Työterveyslääkäri Ahti Virkus, ahti.virkus@kutt.fi
Työterveyslääkäri Kaarin Pintsaar, kaarin.pintsaar@kutt.fi
Työterveyshoitaja Leena Hautamäki, leena.hautamaki@umtt.fi p. 040 646 0182
Työterveyshoitaja Sinikka Nordman, sinikka.nordman@kutt.fip. 040 729 9461
Työterveyshoitaja Tuula Salmi, tuula.salmi@umtt.fip. 040 646 0181
Työfysioterapeutti Katariina Mikkola, katariina.mikkola@kutt.fi
Vastaanottohoitaja Heidi Heiskanen, heidi.heiskanen@kutt.fi
Vastaanottohoitaja Maarit Sohlman, maarit.sohlman@umtt.fi