Tuusula

TUUSULA: Kotorannankuja 10, 04310 Tuusula

Näytä sijainti kartalla

Parkkipaikat: talon edessä on ilmaisia asiakaspaikkoja.

Henkilöstö:
Työterveyslääkäri Marika Juursoo, marika.juursoo@kutt.fi
Työterveyslääkäri Eveliina Korppi-Tommola, eveliina.korppi-tommola@kutt.fi
Työterveyslääkäri Arto Liiman, arto.liiman@kutt.fi
Työterveyslääkäri Jukka Terttunen, jukka.terttunen@kutt.fi
Työterveyslääkäri Sachdeva Gaya, sachdeva.gaya@kutt.fi
Työterveyshoitaja Maria Iivonen, maria.iivonen@umtt.fi p. 040 646 0153
Työterveyshoitaja Sara Nykänen, sara.nykanen@umtt.fi p. 040 646 0165
Työterveyshoitaja Jonna Harmanen, jonna.harmanen@umtt.fi p. 040 646 0188
Työterveyshoitaja Eija Laine, eija.laine@kutt.fip. 040 729 9410
Työterveyspsykologi Mikko Berg, mikko.berg@kutt.fi
Työfysioterapeutti Susanna Espo, susanna.espo@kutt.fi
Vastaanottohoitaja Osmi Lindström, osmi.lindstrom@kutt.fi