Nurmijärvi

NURMIJÄRVI: Keskustie 5, 01900 Nurmijärvi

Näytä sijainti kartalla

Parkkipaikat: talon edessä ja vasemmalla puolella on kahden tunnin ilmaisia kiekkopaikkoja.

Henkilöstö:

Työterveyslääkäri Nina Iso-Tryykäri, nina.iso-tryykari@kutt.fi
Työterveyslääkäri Arto Liiman, arto.liiman@kutt.fi
Työterveyslääkäri Sari Pakarinen, sari.pakarinen@kutt.fi
Työterveyslääkäri Jenny Viinikkala, jenny.viinikkala@kutt.fi
Työterveyshoitaja Jonna Harmanen, jonna.harmanen@umtt.fip. 040 646 0188
Työterveyspsykologi Elina Hyle, elina.hyle@kutt.fi
Työfysioterapeutti Jani Karhula, jani.karhula@kutt.fi
Ravitsemusterapeutti Kirsi Männistö, kirsi.mannisto@kutt.fi
Sairaanhoitaja Anu Köpsi, anu.kopsi@umtt.fi