Mäntsälä

MÄNTSÄLÄ: Mustamäentie 42, 04600 Mäntsälä

Näytä sijainti kartalla

Kulku toimipaikkaan: Rakennuksen katolla lukee Carrier. Toimipaikkamme sijaitsee 1. kerroksessa, ulko-ovien jälkeen oikealla.

Parkkipaikat: talon edessä ilmaisia asiakaspaikkoja.

Henkilöstö:
Työterveyslääkäri Jussi Toivonen, jussi.toivonen@kutt.fi
Työterveyslääkäri Matti Piira, matti.piira@kutt.fi
Työterveyslääkäri Olli Vanhatalo, olli.vanhatalo@kutt.fi
Työterveyshoitaja Mari Johansson, mari.johansson@umtt.fi p. 040 646 0162
Työterveyshoitaja Anne Kivilompolo, anne.kivilompolo@kutt.fi p. 040 646 0161
Työterveyspsykologi Teemu Leino, teemu.leino@kutt.fi
Työfysioterapeutti Helena Pahkajärvi, helena.pahkajarvi.kutt.fi
Vastaanottohoitaja Ritva Kärpänen, ritva.karpanen@kutt.fi